BJ Trade

BJ Trade

email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SPECTRUM HST A CLASSIC

KLASICKÉ A ŠPECIÁLNE HST ZDVIŽNO-POSUVNÉ SYSTÉMY SPĹŇAJÚ
AJ TIE NAJNÁROČNEJŠIE POŽIADAVKY

Plastové zdvižno-posuvné dvere značky Spectrum HST a Spectrum Classic sa vyznačujú predovšetkým svojou dokonalou funkčnosťou, vynikajúcimi tepelno a zvukovo izolačnými vlastnosťami a pevnosťou. Vďaka týmto dverám sa každá miestnosť Vášho domova nádherne presvetlí a stane sa oveľa priestrannejšia. Zdvižno-posuvné dvere, ktoré vedú na balkón, do záhrady alebo na terasu, sú súčasným trendom a zvyšujú svojimi veľkoplošnými krídlami kvalitu bývania a života. S posuvným kovaním so zdvihom krídla vytvoríte otvorenú atmosféru plnú svetla. Prostredníctvom premyslených detailov kovania zažijete maximálne pohodlie. Vďaka dlhoročnej kompetencii vo vývoji je jeho technika tak dokonalá, že dokonca i krídla hmotnosťou až 400 kg sa dajú bezpečne, pohodlne a s ľahkosťou ovládať bez vynaloženia veľkého úsilia. Ľahkosť ovládania je výrazným benefi tom pohodlia pre všetkých v každej vekovej kategórii. Samozrejmosťou je nízka prahová lišta. Vďaka tomu, je prechod plynulý a bezbariérový bez dodatočných obmedzení. Navyše jej tepelná izolácia je lepšia ako určujú požiadavky nariadenia pre úsporu energií. Spĺňa tak i vysoké požiadavky na úsporu nákladov a komfort bývania.

SPECTRUM PRESTIGE 86

ŠPECIÁLNY 6-KOMOROVÝ NÍZKOENERGETICKÝ PVC PROFIL
AJ PRE NAJNÁROČNEJŠÍCH

Pevnosť a rozmerová stabilita. To je stručná charakteristika okien a dverí 6-komorového profilového systému Spectrum Prestige 86. Cez okná a dvere systému Spectrum Prestige 86 k vám neprenikne hluk ani chlad. Užijete si s nimi dlhé roky spokojného používania a nebudú vás otravovať nutnosťou zložitej údržby. Zabezpečí to stredové tesnenie z odolnej hmoty TPE, ktoré podstatne znižuje vplyv klimatických podmienok a vlhkosti a zaručuje vysokú kvalitu tepelnej a zvukovej izolácie otvorových výplní. 86 mm-vá stavebná hĺbka spĺňa svojimi parametrami kritériá aj na nízkoenergetické domy.

SPECTRUM PREMIUM 70

PRAKTICKÝ, PRAKTICKÝ A CENOVO DOSTUPNÝ 5-KOMOROVÝ PVC PROFIL
PRE KAŽDÚ STAVBU

Estetické a praktické. Novinka z Británie, 5-komorový systém Spectrum Premium aplikuje najnovšie technologické výdobytky a nanovo definuje štandardy. Sme si istí, že tento systém, založený na štandarde 70mm stavebnej hĺbky, bude mať určujúci vplyv na budúci vývoj trendov. Poradíme vám: tento systém je mimoriadne vhodný, ak sa chystáte rekonštruovať panelový dom. Systém Spectrum Premium v sebe spája estetické kvality a výhody najnovších technologických poznatkov a výrobných techník popredného európskeho výrobcu profilových systémov. Vďaka tomu esteticky a prakticky revitalizuje každú stavbu.

Roleta deň a noc

Jeden z najnovších produktov v našej ponuke je moderná látková roleta so nápaditým prevedením. Na jemnej látke tejto rolety sa striedajú priehľadné a nepriehľadné pruhy, čo umožňuje nastaviť intenzitu zatienenia presne podľa Vašich požiadaviek.

Žalúzie

Výhodou exteriérových horizontálnych žalúzií je bezpochyby zamedzenie nežiaducemu prehrievaniu interiéru a možnosť plynulej regulácie svetla v interiéri. Ak zvažujete kúpu kvalitných exteriérových žalúzií pre Váš dom či inú stavbu, odporúčame Vám kontaktovať nás už pri príprave projektovej dokumentácie. Pripravíme pre Vás riešenie a dodáme exteriérové horizontálne žalúzie na mieru.

Rolety JAZZ

Jednoduché a volne vysiace látkové rolety dodávané vo viacerých farebných vyhotoveniach. Rolety sú ovládané retiazkou, ktorá umožňuje ľubovoľné nastavenia polohy látky. Rolety možno montovať na stenu okna alebo do stropu.

Látková roleta na strešné okno

V našej ponuke látkových roliet nájdete aj typ, ktorý je montovaný výhradne do strešných okien. Vďaka bočným brzdám je možné nastaviť látku pri navinutí do ľubovoľnej polohy.

Látkové rolety Collete

Tento typ roliet je vhodný pre plastové aj drevené okná. Na krídlo okna ich montujeme nalepením, teda technikou, ktorá nevyžaduje zásah do okna. V našej ponuke nájdete vyhotovenie boxu a líšt z hliníka, plastu alebo v imitáciách dreva. Roleta je ovládaná guľôčkovou retiazkou.

Vonkajšie plastové rolety

Lamely vonkajších plastových roliet sú navíjané do bubnu, ktorý je možné umiestniť len z vonkajšej strany okna/dverí. V plastových roletách je zabudované štetinové tesnenie vo vodiacich lištách, ktoré zabezpečí minimálnu hlučnosť aj pri silnom nárazovom vetre. Aj tento typ roliet Vám pomáha šetriť energie, vďaka dobrým termoizolačným vlastnostiam tak v lete ako aj počas zimy. Ovládanie roliet je zabezpečené z interiéru domu. Funkčnosťou zodpovedajú drahším hliníkovým roletám, ich životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom je však nižšia. Všetky plastové rolety sú vyrábané na mieru.

Vonkajšie hliníkové rolety

Lamely vonkajších hliníkových roliet sú navíjané do bubnu, ktorý je pre tento typ tieniacej techniky charakteristický. Vo všetkých roletách je zabudované štetinové tesnenie vo vodiacich lištách, ktoré zabezpečí minimálnu hlučnosť aj pri silnom nárazovom vetre. S týmto typom roliet nie je možné manipulovať z vonkajšej strany okna, čo zabráni ich nadvihnutiu a prípadnému vlámaniu sa do miestnosti. Hliníkové rolety navyše zvládajú väčšiu záťaž vonkajších vplyvov (počasie, bežná manipulácia) ako plastové rolety. Montujeme ich na všetky typy okien, pričom je možné dodatočne prispôsobiť rozmer rolety už hotovému okennému otvoru. Všetky hliníkové rolety sú vyrábané na mieru

Prihláste sa k odberu tohto RSS kanála