Vnútorné rolety

Rolety v interiéroch plnia okrem základnej tieniacej funkcie, najmä dekoračnú. V našej súčasnej ponuke nájdete látkové vnútorné rolety.

Roleta deň a noc

Jeden z najnovších produktov v našej ponuke je moderná látková roleta so nápaditým prevedením. Na jemnej látke tejto rolety sa striedajú priehľadné a nepriehľadné pruhy, čo umožňuje nastaviť intenzitu zatienenia presne podľa Vašich požiadaviek.

Rolety JAZZ

Jednoduché a volne vysiace látkové rolety dodávané vo viacerých farebných vyhotoveniach. Rolety sú ovládané retiazkou, ktorá umožňuje ľubovoľné nastavenia polohy látky. Rolety možno montovať na stenu okna alebo do stropu.

Látková roleta na strešné okno

V našej ponuke látkových roliet nájdete aj typ, ktorý je montovaný výhradne do strešných okien. Vďaka bočným brzdám je možné nastaviť látku pri navinutí do ľubovoľnej polohy.

Látkové rolety Collete

Tento typ roliet je vhodný pre plastové aj drevené okná. Na krídlo okna ich montujeme nalepením, teda technikou, ktorá nevyžaduje zásah do okna. V našej ponuke nájdete vyhotovenie boxu a líšt z hliníka, plastu alebo v imitáciách dreva. Roleta je ovládaná guľôčkovou retiazkou.