Roleta deň a noc

Jeden z najnovších produktov v našej ponuke je moderná látková roleta so nápaditým prevedením. Na jemnej látke tejto rolety sa striedajú priehľadné a nepriehľadné pruhy, čo umožňuje nastaviť intenzitu zatienenia presne podľa Vašich požiadaviek.

Rolety JAZZ

Jednoduché a volne vysiace látkové rolety dodávané vo viacerých farebných vyhotoveniach. Rolety sú ovládané retiazkou, ktorá umožňuje ľubovoľné nastavenia polohy látky. Rolety možno montovať na stenu okna alebo do stropu.

Látková roleta na strešné okno

V našej ponuke látkových roliet nájdete aj typ, ktorý je montovaný výhradne do strešných okien. Vďaka bočným brzdám je možné nastaviť látku pri navinutí do ľubovoľnej polohy.

Látkové rolety Collete

Tento typ roliet je vhodný pre plastové aj drevené okná. Na krídlo okna ich montujeme nalepením, teda technikou, ktorá nevyžaduje zásah do okna. V našej ponuke nájdete vyhotovenie boxu a líšt z hliníka, plastu alebo v imitáciách dreva. Roleta je ovládaná guľôčkovou retiazkou.

Vonkajšie plastové rolety

Lamely vonkajších plastových roliet sú navíjané do bubnu, ktorý je možné umiestniť len z vonkajšej strany okna/dverí. V plastových roletách je zabudované štetinové tesnenie vo vodiacich lištách, ktoré zabezpečí minimálnu hlučnosť aj pri silnom nárazovom vetre. Aj tento typ roliet Vám pomáha šetriť energie, vďaka dobrým termoizolačným vlastnostiam tak v lete ako aj počas zimy. Ovládanie roliet je zabezpečené z interiéru domu. Funkčnosťou zodpovedajú drahším hliníkovým roletám, ich životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom je však nižšia. Všetky plastové rolety sú vyrábané na mieru.

Vonkajšie hliníkové rolety

Lamely vonkajších hliníkových roliet sú navíjané do bubnu, ktorý je pre tento typ tieniacej techniky charakteristický. Vo všetkých roletách je zabudované štetinové tesnenie vo vodiacich lištách, ktoré zabezpečí minimálnu hlučnosť aj pri silnom nárazovom vetre. S týmto typom roliet nie je možné manipulovať z vonkajšej strany okna, čo zabráni ich nadvihnutiu a prípadnému vlámaniu sa do miestnosti. Hliníkové rolety navyše zvládajú väčšiu záťaž vonkajších vplyvov (počasie, bežná manipulácia) ako plastové rolety. Montujeme ich na všetky typy okien, pričom je možné dodatočne prispôsobiť rozmer rolety už hotovému okennému otvoru. Všetky hliníkové rolety sú vyrábané na mieru